Søn 15/09
Felix på vilde eventyr
15:00
Toy Story 4 - 2D
16:15
Diego Maradona
16:45
Ser du Månen Daniel
18:20
Smerte og Ære
19:10
It del 2
20:50
Ready or Not
21:15
Man 16/09
Felix på vilde eventyr
15:00
Toy Story 4 - 2D
16:15
Diego Maradona
16:45
Ser du Månen Daniel
18:20
Smerte og Ære
19:10
It del 2
20:50
Ready or Not
21:15
Tir 17/09
Felix på vilde eventyr
15:00
Toy Story 4 - 2D
16:15
Diego Maradona
16:45
Ser du Månen Daniel
18:20
Smerte og Ære
19:10
It del 2
20:50
Ready or Not
21:15
Ons 18/09
Ser du Månen Daniel
11:00
Ready or Not
11:00
Felix på vilde eventyr
15:00
Toy Story 4 - 2D
16:15
Diego Maradona
16:45
Ser du Månen Daniel
18:20
Smerte og Ære
19:10
It del 2
20:50
Ready or Not
21:15
Tor 19/09
It del 2
10:30
Ready or Not
10:30
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Fre 20/09
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Lør 21/09
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Søn 22/09
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Man 23/09
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Tir 24/09
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Jagtsæson
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Ons 25/09
Ad Astra
11:00
Krigsfotografen
11:00
Felix på vilde eventyr
15:30
Toy Story 4 - 2D
16:00
Krigsfotografen
17:15
Ad Astra
18:15
Ready or Not
18:45
It del 2
20:30
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Tor 26/09
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Fre 27/09
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Lør 28/09
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Søn 29/09
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Downton Abbey - 2D
20:30
Man 30/09
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Tir 01/10
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Ons 02/10
Ad Astra
11:00
Downton Abbey - 2D
11:00
Felix på vilde eventyr
16:15
Mugge & Vejfesten
16:15
Ad Astra
18:15
Downton Abbey - 2D
18:15
Rambo: Last Blood - 2D
20:30
Downton Abbey - 2D
20:30
Tor 03/10
Downton Abbey - 2D
10:30
Joker
10:30
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Fre 04/10
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Lør 05/10
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Søn 06/10
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Man 07/10
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Tir 08/10
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Ons 09/10
Jagtsæson
11:00
Ud og stjæle heste
11:00
Den lille afskyelige snemand
14:45
Gooseboy
16:00
Mugge & Vejfesten
16:45
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ud og stjæle heste
20:30
Tor 10/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Fre 11/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Lør 12/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Søn 13/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Man 14/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Tir 15/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Ons 16/10
Downton Abbey - 2D
11:00
Gemini Man
11:00
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Downton Abbey - 2D
18:15
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Gemini Man
20:30
Tor 17/10
Jagtsæson
10:30
Gemini Man
10:30
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Fre 18/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Lør 19/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Søn 20/10
Gooseboy
14:30
Den lille afskyelige snemand
14:30
Valhalla
16:30
Mugge & Vejfesten
16:30
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Man 21/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Tir 22/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Ons 23/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Gemini Man
18:30
Jagtsæson
18:45
Joker
20:30
Tor 24/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Fre 25/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Lør 26/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Søn 27/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Man 28/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Tir 29/10
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Ons 30/10
Judy
11:00
Inna de Yard
11:00
Den lille afskyelige snemand
16:15
Valhalla
16:15
Jagtsæson
18:30
Judy
18:30
Maleficent: Mistress of Evil
20:20
Inna de Yard
20:45
Tor 31/10
Judy
10:30
Kollision
10:30
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Fre 01/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Lør 02/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Søn 03/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Man 04/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Tir 05/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
Ons 06/11
Familien Addams - 2D - dansk tale
16:00
Valhalla
16:15
Judy
18:30
Kollision
18:45
Terminator: Dark Fate
20:50
3 Kvinder
20:50
368
© MusikTeatret Albertslund    •    Bibliotekstorvet 1-3    •    2620 Albertslund    •    Telefon: 4364 0244    •    E-mail: kontor@mute.dk
Luk bestillingsvinduet