Fre 23/06
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
16:50
Transformers: The Last Knight - 3D
18:10
Den bedste mand
19:25
All Eyez on Me
20:45
It Comes at Night
21:15
Lør 24/06
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
16:50
Transformers: The Last Knight - 3D
18:10
Den bedste mand
19:25
All Eyez on Me
20:45
It Comes at Night
21:15
Søn 25/06
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
16:50
Tubelight - KUN KØB
18:00
Den bedste mand
19:25
Tubelight - KUN KØB
21:00
It Comes at Night
21:15
Man 26/06
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Tubelight - KUN KØB
17:00
Transformers: The Last Knight - 3D
18:10
Tubelight - KUN KØB
20:00
All Eyez on Me
20:45
Tir 27/06
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
16:50
Den bedste mand - Danske undertekster
19:25
Tubelight - KUN KØB
19:30
It Comes at Night
21:15
Ons 28/06
It Comes at Night
11:00
Den bedste mand - Danske undertekster
11:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
15:15
Brandmand Sam – Besøg fra rummet
15:15
Ulv i fåreklæder
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
16:50
Transformers: The Last Knight - 3D
18:10
Den bedste mand
19:25
All Eyez on Me
20:45
It Comes at Night
21:15
Tor 29/06
Baby Driver
10:30
Den bedste mand - Danske undertekster
10:30
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Tubelight - KUN KØB
19:30
Baby Driver
20:50
Fre 30/06
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Den bedste mand
18:45
Baby Driver
20:40
Tubelight - KUN KØB
21:00
Lør 01/07
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Yalghaar - KUN KØB
18:00
Den bedste mand
18:45
It Comes at Night
20:50
Tubelight - KUN KØB
21:00
Søn 02/07
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Yalghaar - KUN KØB
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Tubelight - KUN KØB
19:30
Baby Driver
20:50
Man 03/07
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Den bedste mand
18:45
Baby Driver
20:40
It Comes at Night
20:50
Tir 04/07
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Den bedste mand - Danske undertekster
18:45
Baby Driver
20:40
It Comes at Night
20:50
Ons 05/07
Ulv i fåreklæder
15:00
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
15:00
Filmen om Kaptajn Underhyler
16:35
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:50
Transformers: The Last Knight - 2D
18:15
Den bedste mand
18:45
Baby Driver
20:40
It Comes at Night
20:50
Tor 06/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Fre 07/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Lør 08/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Mom - KUN KØB !
20:30
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Søn 09/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Man 10/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Tir 11/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Ons 12/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:00
Grusomme mig 3 - 3D - dansk tale
16:30
Transformers: The Last Knight - 2D
18:00
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
Spider-Man: Homecoming - 3D
20:40
Baby Driver
20:45
Tor 13/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Fre 14/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Lør 15/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Søn 16/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Man 17/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Tir 18/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Ons 19/07
Grusomme mig 3 - 2D - dansk tale
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
18:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:20
En hustlers dagbog
20:30
Abernes planet: Opgøret
20:45
Tor 20/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Fre 21/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Lør 22/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Søn 23/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Man 24/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Tir 25/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Ons 26/07
Abernes planet: Opgøret
16:15
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Spider-Man: Homecoming - 2D
18:10
Girls Night Out
18:40
En hustlers dagbog
20:45
Tor 27/07
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Fre 28/07
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Lør 29/07
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Søn 30/07
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Man 31/07
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Tir 01/08
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Ons 02/08
Bjarne Reuters Kidnapning
16:15
Bigfoot Junior
16:15
Girls Night Out
18:30
Whitney: Can I Be Me
20:45
Atomic Blonde
20:45
Tor 03/08
Whitney: Can I Be Me
11:00
257
© MusikTeatret Albertslund    •    Bibliotekstorvet 1-3    •    2620 Albertslund    •    Telefon: 4364 0244    •    E-mail: kontor@mute.dk
Luk bestillingsvinduet